Šī mājas lapa ir divu senu draudzeņu - Audras un Linas kopprojekts.
Kopīgam projektam mūs vienoja pastāvīga interese par jaunumiem kosmētikas pasaulē, atbildīga pieeja kosmētikas līdzekļu sastāviem, ikdienas centieni līdzsvarot starp šobrīd dominējošām un patstāvīgi mainīgajām skaistuma tendencēm (dažreiz pat ļoti agresīvām) un veselo saprātu. Kosmētisko līdzekļu piedāvājums šobrīd ir milzīgs, un mums vajadzēja atrast ko īpašu, kam mēs ticam, kas  mums iepatiksies, un vēl jo vairāk mūsu klientiem.
Mūsdienās ir diezgan grūti izvēlēties tieši sev piemēroto produktu, jo reklāma, mārketinga paņēmieni kliedz: pērc, patērē un izmēģini. Tas kas var būt vakar bija "must have" produkts, šodien ir metams miskastē.
Jo rītdien pasauli sagaida atkal jaunas tendences, tehnoloģijas un produkti.
Mercimerci.lv ē-veikals ir izveidots pirms 5 gadiem, sākuma darbība bija Lietuvā, un pēc 2 gadiem veiksmīgi ienācām arī Latvijā ar profesionālu paštonējošo produktu zīmolu Fake Bake, kas atbilst visaugstākājiem kvalitātes standartiem.
Maziem soļiem mēs iepazīstinājām mūsu klientes ar "jaunās pāaudzes" mākslīgu iedegumu, bez strīpām un pleķiem, un dabīgi brūnu ādas toni!
Tas nebija viegls ceļš, jo ļoti daudzām no mums ir bijusi slikta pieredze ar paštonējošiem līdzekļiem mājās vai salonā. Mēs ar lielu pacietību rādījām, stāstījām un ļāvām izmēģināt, lai lauztu stereotipus, un pierādīt kad drošs veselībai, skaists un dabīgs iedegums - tā ir mūsdienu realitāte!
Dažus gadus vēlāk, kad Fake Bake zīmols pierādīja savu efektivitāti , mēs pievienojam mūsu portfolio otru mūsdienīgu paštonējošo līdzekļu zīmolu no Sienna-X Professional, kas arī atbilst visaugstākājiem kvalitātes standartiem. Sienna-X ir mazliet lielāks paštonējošo līdzekļu sortiments, dekoratīvā kosmētika un ādas kopšana.
Pavisam nesen mūsu klāstu papildināja itāļu zīmols Be3 ar saviem inovatīviem produktiem, ar tik pat drošu sastāvu, videi draudzīgu iepakojumu un daudzām citām labām īpašībām.
Mēs negribam apstāties, bet iet tikai uz priekšu, un piedāvāt Jums jaunus, inovatīvus un pats galvenais efektīgus produktus..tādus, kurus pašas lietosim, un varēsim piedāvāt ne tikai sev tuviem cilvēkiem, bet arī Jums, mīļās un dārgas klientes!

Esat Laimīgas, veselas un skaistas!

Patiesā cieņā,

Audra&Lina

  


Salīdzināt