Kā paildzināt iedegumu pēc brīvdienām 6 soļos?
    bloglv    0Komentāri
Kā paildzināt iedegumu pēc brīvdienām 6 soļos?

Viens no biežāk uzdotājiem jautājumiem ir, kā saglabāt pēc iespējas ilgāk vasaras laikā iegūto iedegumu. 

Pēc saulainām brīvdienām, neapšaubāmi ir vēlme uzlabot un saglabāt iedegumu. Lai to izdarītu ir nepieciešami daži padomi, lai saglabātu zeltainu iedegumu arī rudenī. Zemāk dalāmies ar dažiem ieteikumiem.

 

Vēsā duša

Karstās vannas vietā, dod priekšroku vēsai dušai. Karsts ūdens var veicināt ādas lobīšanos un izžūšanu. Pēc vannošanās parūpējies par īpašu ādas mitrināšanu ar bagātīgā krēma tekstūru vai eļļu.

Mitrini ādu

Ādas mitrināšana un barošana ir ļoti svarīga. Lietojiet ķermeņa krēmus no rītiem pēc dušas, un vakarā. Lietojot sejas krēmu, atceries to uzklāt arī uz kakla un dekoltē zonām. Kā arī, neaizmirsti uzklāt mitrinošo krēmu arī rokām un kājām.

Attīri ādu

Lai saglabātu veselīgu un starojošu ādu, ir svarīgi palīdzēt tai atjaunoties. Lieto maigos ķermeņa pīlingus 1-2 reizes nēdēļā, lai noņemtu atmirušās šūnas un novērst ādas lobīšanos.  Noskalo pīlingu remdēnā ūdenī, un uzliec barojošo krēmu.

Sabalansēts uzturs

Lai āda izskatītos starojoša arī ‘’no iekšas’’ lieto uzturā produktus, kas satur Beta-karotīnu.  Beta-karotīns ir dabīgs A vitamīna priekštecis, no kura cilvēka organismā veidojas A vitamīns. Tieši šī uzturviela piedod spilgtu krāsu burkāniem un citiem dārzeņiem (mango, saldais kartupelis). Bez tam A vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz uzturēt normālu redzi, aizsargā ķermeni no brīviem radikāļiem.

Lieto uzturā daudz ūdens

Ikdienā lieto tik daudz ūdeni, lai tavs organisms nav izslāpis. Ūdens paildzina šūnu dzīvi (kā arī zeltainu iedegumu), palīdz ādai attīrīties un patstāvīgi atjaunoties. 

Baltas drēbes

Baltas drēbes vienmēr izcels Jūsu iedegumu. Spēlējot uz kontrasta krāsām, iedegums izskatīsies tumšāks. 

 

Comments

Log in or register to post comments
Salīdzināt